ELiX & Natural Fresh

Jesteśmy producentem odświeżaczy powietrza

ELiX specjalizuje się w produkcji odświeżaczy powietrza. Firma powstała w 1999 roku i od samego początku rozwija się wraz ze swoimi klientami z całego świata.

ELiX w ofercie posiada ponad 600 produktów w marce Natural Fresh i co najmniej drugie tyle w markach własnych naszych klientów. Jest to najszersza oferta rynkowa u jednego producenta. Nasze produkty są dostępne w sprzedaży w około 78 krajach.

Siedziba firmy i główna część produkcji znajduje się we Wrocławiu. Zakład produkcyjny w Indiach został utworzony i uruchomiony w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb rynku Indyjskiego.

Produkujemy odświeżacze powietrza z najlepszych dostępnych na rynku surowców. Wybieramy tylko certyfikowanych dostawców tak aby nasi klienci mieli pewność co do jakości naszych wyrobów oraz faktu, że nie zawierają szkodliwych dodatków – co niestety jest częstą praktyką w branży. Na potwierdzenie naszych ciągłych wysiłków poddajemy się certyfikacji, dzięki czemu możemy potwierdzić nasze ciągłe dążenie do ulepszeń. Nie ścigamy się w płatnych certyfikatach dających złudzenie mistrza jakości. Za nami stoją twarde dowody oraz audyty.  Produkujemy w zgodzie z REACH, CLP (MSDS są dostępne na każde żądanie) posiadamy ISO 9001 oraz ISO 22716 GMP (Good Manufacturing Practice) Certyfikowane przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego. Nasi klienci są pewni, że wszystkie nasze produkty wytwarzamy w Polsce (zakład w Indiach produkuje tylko na potrzeby rynku Indyjskiego).

Live Fresh & Smile

Zostań autoryzowanym Partnerem Handlowym

dlaczego powinieneś wybrać Natural Fresh:

  1. Oferujemy gamę ponad 600 produktów
  2. Nasze odświeżacze powietrza są wykonane w Polsce (made in Poland) zgodnie z normami ISO9001, GMP: ISO22716, REACH/CLP, SASO, MSDS, Free Sales Certificate, EUR1, Certificate of Origin
  3. Oferujemy wsparcie logistyczne tak aby pewnie i tanio dostarczać nasze produkty.
  4. Dla naszych autoryzowanych Partnerów Handlowych możemy zaoferować dodatkowe wsparcie marketingowe

Imię i Nazwisko*

e-mail*

Wiadomość